KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12948698
nr 1294 8698
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Blandteknik, Signerad, Mick Jagger "Tell me". Motivet: 55x44cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:28:37
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr